19 Ocak 2017 Perşembe 22:54
Vatanım Sensin Leon ölecek mi ?

 Kanal D ekranlarının fenomen dizilerinden Vatanım Sensin yeni bölümü ile 12 Ocak Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında oldu. Heyecan dolu bir bölümle yayınlanan diziye Hilal’in idam edilip edilmeyeceği ve Leon’un ölüp ölmeyeceği soruları cevap aradı. İşte detaylar..

 

Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde İzmir’in Kurtuluş Savaşı dönemlerinde Yunan İşgali dönemleri anlatılıyor. Oldukça etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla kısa sürede dizi severlerin gönlüne taht kuran Vatanım Sensin dizisi son olarak 12 Ocak Perşembe akşamı ekranlarda oldu.

Dizinin yeni bölümünde nefes kesen sahneler yaşandı. Silahlardan dolayı Yunan Komutan Vasili’nin Hilal’e verdiği idam cezası uygulanacakken Vasili’ye gelen mektup işleri değiştirir.

Vasili’ye gelen mektupta yazanlar eğer Hilal serbest bırakılmazsa oğlu Leon’un öleceği yönündedir. Hilal’in idam edilmesi konusunda oldukça kararlı olan Vasili’nin kararı bu mektupla değişecek midir hep birlikte göreceğiz.

19 ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan  Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünde tahminlerimize göre gelen mektubun ardından Leon ve Hilal yaşayacak ve dizideki rollerine devam edecekler.

Son Güncelleme: 19.01.2017 22:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş