02 Şubat 2017 Perşembe 19:58
Vatanım Sensin Leo kimdir gerçek ismi
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Leo ile ilgili hazırladığımız haberin detayları ve merak edilenler sizlerle..

 

Perşembe akşamlarının kısa sürede parlayan yıldızı haline gelen başrollerinde ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi usta isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Leo karakteri ile ilgili tüm merak edilenler sizler için haberimizde!

Vatanım Sensin dizisinde Yunan ordusunda teğmen olarak görev yapan Leo karakterini Boran Kuzum canlandırmaktadır. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Kuzum ile ilgili detaylar da sitemiz ayrıcalığı sizlerle!

Vatanım Sensin Leo

Oldukça başarılı ve eğitimli bir genç olan Leo Yunan Komutan Vasili’nin oğlu ve aynı zaman da Teğmendir. Çok zeki olan Leonun en büyük sorunu ise babası ile olan ilişkisi olmuştur. Hiçbir şekilde babasının gözüne giremeyen Leo bunun eksikliğini hisseder.

Boran Kuzum kimdir?

17 Şubat 1993 tarihinde dünyaya gelen Boran Kuzum İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro An Sanat Dalı oyunculuk bölümü öğrencisidir. Kariyerinin başlangıcında olan ve başarılı bir şekilde devam eden Kuzum ilk olarak Analar ve Anneler dizisinde rol almıştır.

Boran Kuzum Vatanım Sensin dizisinde Leo karakterini canlandırmaktadır.

Son Güncelleme: 24.11.2016 21:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş