12 Ocak 2017 Perşembe 14:12
Vatanım Sensin Hilal ölecek mi idam ediliyor mu?
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında olan 12 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Hilal ölüyor mu sorusunun cevabı merakla bekliyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı ve 2016 yılının son dönemine damga vuran Vatanım Sensin dizisi yeni yıla da damgasını vurmuş durumda. 12 Ocak Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında olan Vatanım Sensin dizisinde Cevdet’in kızı Hilal idam masasında ve ölüm ile burun buruna kalıyor!

Aranan silahlar nedeniyle suçlanan ve Yunan komutan tarafından idama mahkum edilen Hilal’in idam masasındaki görüntüleri herkesi hüzne boğdu.

Kızları için elinden geleni ardına koymayan Azize ve Cevdet ise eli kolu bağlanmış hale geldi. Şehire geldiği anda tutuklanacak olan Halide Edip ise her ne pahasına olursa olsun şehre geldi ve Hilal için arkadaşları ile birlikte etten duvar oldular.

Vatanım Sensin dizisinde Miray Daner’in canlandırdığı Hilal karakterinin ölmeyeceğini ve diziye devam edeceğini düşünüyoruz. Dizide ayrıca vatana ihanet eden Tevfik karakteri ise yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyor.

Eftelya’yı kızdırması ve Cevdet’in ona yaklaştığını fark etmeye Tevfik silahlarla ilgili planlar yapmanın peşinde. Vatanım Sensin dizisi her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de!

Son Güncelleme: 12.01.2017 22:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş