30 Kasım 2016 Çarşamba 07:40
Vatanım Sensin Dizisi Konusu ve Oyuncuları Ali Kemal Kim Oynuyor Kubilay Aka Kimdir
Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve büyük beğeni toplayan Vatanım Sensin  ,Balkan Harbi  ve İzmir’in işgali dönemleri başlayan, ilk bakışta kimin hain kimin kahraman  olduğu anlaşılmayan bir dönem ekrana geliyor.

Vatanım Sensin büyük bir savaşın içerisinde parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini ekrana taşıyor.
Vatanım Sensin çekimleri İstanbul’da kurulan dev platoda, İzmit  ,Ayvalık ve İzmir’de döneme uygun mekanlarda çekiliyor. 

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Yapımcı: Nermin Eroğlu
 
Yapımcı ve yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Senaryo: Necati Şahin, Nuran Evren Şit

Müzik: Serdar Ateşer

Vatanım Sensin oyuncu konusu ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Vatanım Sensin oyuncuları :Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik),Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Kubilay Aka (Ali Kemal), Hakan Salınmış (Eşref), Aslı Omağ (Marika),Senan Kara (Veronika), Baki Davrak (Vasili), Şebnem Hassanisoughi (Eftelya), Celile Toyon (Hasibe), Boran Kuzum (Leon),Mert Denizmen (Yinon), Yasemin Szawlowski (Eleni), Emre Şen (Hacimihalis), Ercan Yazgan (Hristo).

Kubilay Aka kimdir?

Vatanım Sensin Ali Kemal karakterine Kubilay Aka  hayat veriyor. Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Eskişehir Anadolu Üniversitesini bitiren  Kubilay Aka, Havaalanı Yönetimi mezunu.

Kubilay Ata ekranlarda gördüğümüz tanıdık bir karakter değildir .Genç oyuncu  üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Kubilay Aka’nın ilk dizi projesi Vatanım Sensin’dir .Kubilay Aka  dizide Cevdet ve Azize’nin oğulları Ali Kemal karakterine hayat veriyor.

Kubilay Aka yaş:21
Kubilay Aka boy:1.78
Kubilay Aka kilo:75 kg
Kubilay Aka burcu :Boğa 

Son Güncelleme: 30.11.2016 07:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş