08 Aralık 2016 Perşembe 23:54
Vatanım Sensin 8.bölüm fragmanı çıktı mı 15 Aralık 2016 Perşembe Kanal D Cevdet tehlikede
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 7.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte haberin detayları..

 

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı ve yayınlandığı ilk bölümden bu yana reytinglerde bir numara olan Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 8 Aralık Perşembe akşamı 7.bölüm ile karşımızda olan dizide ölüm Cevdet’in ensesindedir.

Vatanım Sensin’de bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

7.bölüm özeti:

Cevdet’i bir kez daha kaybetmekle yüzleşen Azize bu kez mantığı ile hareket etmek yerine duyguları ile hareket etmeyi tercih eder ancak sevinci kısa sürer.

Ne pahasına olursa olsun silahlara ulaşmak isteyen Cevdet verdiği karar ile hem kendini hem de arkasından oyunlar çevirmeye devam eden Tevfik’i güç durumda bırakacaktır. Hem Tevfik hem de Cevdet ölüm ile burun burunadır.

Eftelya’nın ayağına dolanacağını anlayan Tevfik ise önlemini alır ancak daha büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır! Büyük sırrının açığa çıkmasından dolayı endişe duyan Cevdet’in yanı sıra Azize de ölüm ile burun buruna gelir.

 

Vatanım Sensin dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de! Dizinin yeni bölüm fragmanı Kanal D resmi sayfasından sonra yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 08.12.2016 20:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş