01 Aralık 2016 Perşembe 23:22
Vatanım Sensin 7.bölüm fragmanı çıktı mı 8 Aralık Perşembe Kanal D yeni bölüm
 Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak 6.bölüm ile 1 Aralık Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Perşembe akşamlarına damga vuran dizilerden bir tanesi de Vatanım Sensin dizisi oldu. Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisi son olarak 6.bölüm ile 1 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında oldu.

İzmir’in İşgal yıllarında geçen Vatanım Sensin dizisi Perşembe akşamı Cesur ve Güzel, Cesur Yürek gibi dizilerle de reyting mücadelesi veriyor. İşte dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Cevdet Tevfik’in oyunu ile birlikte tuzağa düşer ve ölüm ile burun buruna kalmıştır. Azize ise veda etmeden giden oğul Ali Kemal için endişelenmeye devam eder. Azize çocuklarına sahip çıkmaya çalışır ve Yıldız’ı da Leon’dan sakınmak için görücüye çıkartır. Yıldız’ın talibi de büyük sürpriz olacaktır.

Hastanedeki intihar vakasının ardından şok geçiren Hilal ise kendi hayatını tehlikeye atacak bir planla karşı karşıyadır. Cevdet  görevdeyken konakta gerilim tırmanmaya devam eder.

Cevdet kendi canını kurtarmak ve kendisini pusuya düşüreni öğrenmek için Hasan’a bir teklifte bulunur. Cevdet vazifeden dönmez ve birliğine gelen haber ise herkesi derinden üzer.

Vatanım Sensin dizisi Perşembe akşamları saat 20.00’de Kanal D’de!

Son Güncelleme: 30.11.2016 19:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş