24 Kasım 2016 Perşembe 22:01
Vatanım Sensin 6.bölüm fragmanı nefesleri kesiyor 1 Aralık 2016 Perşembe Kanal D
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. İşgal yıllarını ele alan Vatanım Sensin dizisi bu hafta 24 Kasım Perşembe akşamları ekranlarda oldu. İşte detaylar..
 
Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan başrollerinde ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Yayın hayatına merhaba dediği gününden bu yana büyük ilgi gören Vatanım Sensin dizisi bu hafta 5.bölüm ile ekranlarda oldu.
Önümüzdeki hafta 1 Aralık Perşembe günü yayınlanan dizide son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:
Cevdet’i hedef alan yangın Azize ve ailesinin hayatını bir anda değiştirir. Yıllardır bin bir zorluklarla bir arada Azize tarafından tutulmaya çalışan aile dağılmak üzeredir. Cevdet ise ailesi tarafından sınanmıştır ve onları da Yunan konağında yanına alır. Bundan böyle beraber yaşayacaklardır.
Cevdet ise resepsiyonda tanıştığı Eftelya’nın peşine düşer. Cevdet’in silahların peşinde olmasının ardından Tevfik ise Cevdet’in hayatını tehlikeye atacak plan peşindedir.

Vatanım Sensin Hikaye
Üç çocuğu ve kayınvalidesi ile birlikte yaşayan Azize zorlu bir mücadelenin içinde kendisini bulur. Kocasının yokluğu ve savaş yıllarının vermiş olduğu yorgunluk Azize’yi perişan edecektir.
1919 yılında Yıldız gözü yükseklerde olan güzel bir kız, Hilalise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kızdır. Ali Kemal de gönlündeki aşk acısı ile memleket sevdası yüreğinde olan serseri bir mayın gibidir.

Vatanım Sensin dizisi her Perşembe Kanal D’de!
 
Son Güncelleme: 24.11.2016 20:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş