30 Kasım 2016 Çarşamba 16:28
Vatanım Sensin 6. yeni bölüm fragmanı (30.11.2016)
Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta! Seyirciyi ekrana kitleyen dizi çarpıcı senaryo örgüsüyle tarihi dizi Vatanım Sensin'in yarın yayınlanacak yeni bölümünde kumpasa düşürülen Cevdet, hem kurtulmak hem de kendisini pusuya düşürenleri öğrenmek için çetin bir mücadele verecek. Cevdet'in cevşeni eline geçen Feride ise kahrolacak. İşte, Vatanım Sensin 6. bölüm fragman detayları.

Vatanım Sensin’in yarın akşam ekrana gelecek yeni bölümüne dair ipuçları veren 2 fragman birden yayınlandı. Cevdet oyuna getiriliyor; Azize hakikat ile yüzleşiyor! Peki, Hastaneye getirilen kişi Albay Cevdet mi? Leon vurulacak mı? Tevfik amacına ulaşacak mı? Cevdet kendisine pusuya düşüren ismin Tevfik olduğunu öğrenecek mi? Tüm bu soru işaretlerinin yarın akşam yayınlanacak yeni bölümde yanıt bulması bekleniyor. 

Silahları bulma umuduyla yollara düşen Cevdet, Tevfik’in tuttuğu adam tarafından rehin alınır. Babasının istediği üzerine Cevdet’e eşlik eden Leon ise vurulur. Hem kendisine bu pusuyu kuranların kimler olduğunu hem de silahların yerini öğrenmek isteyen Albay Cevdet’in çetin bir mücadele verdiği sırada hastanede olan Feride ise bulduğu cevşen ile kahrolur. Çünkü cevşen Cevdet’e aittir, onu bir kez daha yitirmiş olma düşüncesi canını yakar. Öte yandan Cevdet’in ortalarda olmamasını değerlendiren Tevfik, Azize’nin aklını bulandırmaya devam etmektedir. 

Son Güncelleme: 30.11.2016 16:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş