29 Aralık 2016 Perşembe 22:48
Vatanım Sensin 5 Ocak 2017 Perşembe 11.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 29 Aralık Perşembe akşamı 10.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte haberin detayları!

 

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı ve her Perşembe akşamı reytinglerde üst sıralarda yer alan Vatanım Sensin dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi yine birbirinden önemli gelişmelerle ekranlarda oldu.

29 Aralık Perşembe akşamı 10.bölüm ile yayınlanan dizinin son bölümünde yaşananlar ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Cevdet ve Azize kızları Hilal’in Yunan Cephaneliğini patlatmak suçundan tutuklandığını duyarlar ve adeta sarsılırlar. Hilal’in tutuklanması ile birlikte Cevdet’i kurtarmak için Mehmet’i ateşe atan Eşref de şok olur.

Vasili’nin Hilal için idam karar vermesi ile birlikte herkes şaşına döner. Cevdet ise kendi işlediği suç yüzünden kızının öldürülecek olmasından dolayı adeta kahrolur.

Azize ise silahların yerini bilmektedir. Ölmez Hasan’dan Cevdet’e dair duyduğu sözler ise kafasını karıştırmıştır. Tevfik ise silah pazarlığında son aşamaya kadar gelmiştir.

 

Vatanım Sensin Oyuncu Kadrosu

Halit Ergenç – Cevdet

Bergüzar Korel – Azize

Onur Saylak – Tevfik

Şebnem Hassanisoughi – Eftelya

Senan Kara – Veronika

Baki Davrak – Vasili

Celile Tovon Uysal – Hasibe

Hakan Salınmış – Eşref

Boran Kuzum – Leon

 

Vatanım Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sitesinin ardından sizlerle birlikte olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 28.12.2016 21:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş