12 Ocak 2017 Perşembe 23:12
Vatanım Sensin 12.bölüm fragmanı çıktı mı 19 Ocak 2017 Perşembe Kanal D
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisi verilen aranın ardından sevenlerinin karşısına çıktı! 12 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı ve Perşembe akşamlarına damga vuran Vatanım Sensin dizisi 11.bölüm ile ekranlarda oldu. 2017 yılının ilk bölümü ile yayınlanan Vatanım Sensin’de nefesler tutuldu!

12 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan dizide kayıp silahların bulunması ile ilgili suçlanan Binbaşı Cevdet’in kızı Hilal darağacına getirilir. Annesi, kardeşi, babaannesi ve babasının önünde asılmaya mahkum edilen Hilal’in ölüp ölmeyeceği sorusu merak edildi.

Son bölüm özeti:

Vatanım Sensin dizisinde bu hafta Cevdet ve ailesi yana yakıla Hilal’in idam edilmemesi için yolları aramaktadır. Vatan haini ilan edilen ve ancak buna rağmen şehre gelen Halide Edip ise Azize için bir umut olacaktır. Halide Edip önderliğinde Hilal için bir etten duvar öreceklerdir.

Vakit daralmaya başlamıştır. Önlerine çıkan her engel hem Cevdet hem de Azize’yi isyan noktasına getirir. Tevfik ise silahlarla ilgili planlarını hazırlamaya devam eder. Cevet’in ona çok yaklaştığından ve Eftelya’yı kızdırdığından habersizdir.

Cevdet’in kızını kurtarmak için artık tek ve son çaresi kalmıştır!

 

Vatanım Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Kanal D resmi sitesinin ardından yerel haber ayrıcalığı ile gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 12.01.2017 11:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş