11 Ocak 2017 Çarşamba 19:10
Vatanım Sensin 12 Ocak Perşembe son bölüm Uyu Bebeğim Melekler Korur ninnisi sözleri
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin dizisi 12 Ocak Perşembe akşamı ekranlarda oluyor. Bu haftaki bölümünde uyu Bebeğim Melekler Korusun ninnisi haftaya damgasını vurdu. İşte detaylar..

 

Perşembe akşamlarına damga vurmaya devam eden ve başrollerinde ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yeni yıl haftası nedeniyle yayınlanmayan Vatanım Sensin dizisi bu haftaya damgasını vurdu.

12 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan dizide Uyu Bebeğim Melekler Korur ninnisi sevenlerini hüzne boğdu. Sadece Uyu Bebeğim Melekler Korur kısmı söylenen ninni ile ilgili bilgileri dizinin bitiminden ardından sizlerle paylaşacağız.

 

Vatanım Sensin dizisinde çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Kayıp olan silahlarla ilgili suçlanan Hilal darağacına getiriliyor. Kızının bu konumda olmasından dolayı çok rahatsız olan Cevdet ise elinden geleni yapmaya hazır.

Peki Hilal ölecek mi? Eğer Hilal ölürse Cevdet ve ailesi arasındaki açıklık uçuruma mı dönüşecek bunların hepsini sizlerle paylaşacağız.

Son Güncelleme: 11.01.2017 19:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş