08 Şubat 2017 Çarşamba 10:43
Utanmazlar Dizisi Konusu,Oyuncuları,Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?
 Televizyon ekranlarına yepyeni bir dizi geliyor 2017 yılına girmeyiniz ile birlikte yeni diziler televizyon ekranlarına 11 düşmeye başladı. Medyapım tarafından yapımcılığını üstlenen yeni dizi utanmazlar Mart ayında ekranlara gelecek henüz dizinin hangi kanalda yayınlanacağı netleşmedi. Ancak başrolleri paylaşan isimler arasında oldukça iddialı bir kadro yer alıyor. Utanmazlar dizisinin başrollerini Hazal Kaya, Emre Kınay, Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince paylaşıyorlar.

Utanmazlar dizisi Konusu nedir

Dizinin genel konusuna baktığımızda Türk aile yapısına hiç uygun olmayan sahneleri görüyoruz. Dizinin hemen her bölümünde uyuşturucu sahneleri yer alırken babanın sürekli erotik maceraları, erkek kardeşin gay oluşu, 2 yaşındaki en küçük kardeşin yanlışlıkla uyuşturucu  alması sonucu  beyninde hasar meydana gelmesi ve dizide sürekli içki sigara tüketilmesi büyük ablanın erkek arkadaşı ile yaşadıkları gibi oldukça olumsuz sahneler yer alıyor. Türkiye'ye uyarlanması bu dizinin nasıl olacak Şimdilik bilemiyoruz ancak zaten dizi piyasasının berbat oluşunu göz önünde bulundurduğumuzda bu yapımın büyük bir titizlikle ince eleyip sık dokunduktan sonra Türk kültürüne uygun şekle getirilmesi en büyük dileğimiz arasında yer alıyor .

Utanmazlar Dizisi Konusu;

Amerikan yapımı dizi olan Shameless yerli versiyonu olarak ekranlara gelecek. Daha bir Türk aile yapısına uygun şekilde çekileceği gelen haberler arasında.

 

Son Güncelleme: 08.02.2017 10:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş