10 Ocak 2017 Salı 20:59
Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat Ölecek mi Ölümden Dönecek mi?
 Umuda kelepçe vurulmaz dizisinde son bölümde yaşananlar izleyicinin heyecan dolu dakikalar geçirmesine neden oldu. Dizide Fırat ölecek mi sorusu akıllara kazındı Mert Yazıcıoğlu Umuda kelepçe vurulmaz dizisinden ayrılacak mı? İşte merak edilen detaylar.

Onur esareti Taşıyan cezaevi aracının kaza yapmasının ardından Fırat biri de ağır yaralandı Onur hafif sıyrıklarla kazadan kurtuldu ancak Fırat'ın kurtulması için Ceren'e pazarlık yapmaya başladı.

Eğer Ceren anlaşmayı kabul edip Onur’la olmayı seçerse Onur, Fırat’ı kurtaracaktır. Araçtan sızan benzin giderek daha çok tehlike yaratırken, Ceren anlaşmayı kabul edecek mi? Acaba Fırat kurtulacak mı? yoksa ölecek mi? İşte detaylar..
Fırat karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu, ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak. Endişelenmeniz gerek yok. Ceren, Onur’un anlaşmasını kabul edecek ve Fırat’ın yaşamasını sağlamış olacak.

Karagül dizisinde karşımıza çıkan ve Baran karakterini canlandıran genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu yeni sezonda Umuda kelepçe vurulmaz dizisi ile Fırat karakterine Hayat verecek Mehmet karakterine Hayat verecek olan başarılı oyuncu dizide ettiği yeminleri tutan Kötülere Karşı sessiz kalmaya sevdikleri için canını feda edecek bir karakteri canlandırıyor

 Türk sinema ve dizi oyuncusu, 10 Mayıs 1993 İstanbul doğumludur. Aydın Üniversitesi İşletme bölümünü yarıda bıraktı. Daha sonra 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk eğitimleri aldı. Oyunculuk kariyerine konuk oyuncu olarak Dedemin Fişi sinema filmi ve Kayıp Şehir dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra Karagül dizisinde 4 sezon rol alan başarılı oyuncu kendini ekranlara tanıttı.

 

Son Güncelleme: 10.01.2017 21:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş