01 Aralık 2016 Perşembe 22:01
Umuda Kelepçe Vurulmaz Elif kimdir İlayda Akdoğan
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin oyuncularından ve Elif karakterini canlandıran İlayda Akdoğan ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Perşembe akşamlarının reytingleri yüksek dizilerinden bir tanesi de Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi oldu. Begüm Birgören, Melisa Şenolsun, Fırat Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Elif karakteri merak edilen isimler arasında yer alıyor.

Bir çok ünlü ismin yer aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Elif karakterini canlandıran İlayda Akdoğan 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Gelecek vaad eden isimler arasında yer alan İlayda Akdoğan Mustang filmi ile ün kazanmıştır.

Dizinin en önemli isimlerinden bir tanesi de Begüm Birgören 1982 yılında dünyaya gelmiştir. 34 yaşında Tiyatro bölümü mezunudur. Yüksek lisansı tamamlayan başarılı oyuncu 2007 yılındaki Seher dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Kaçak, Bir Deniz Hikayesi gibi dizilerde rol alan Birgören inci öğretmen rolünü canlandırmaktadır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de!

Son Güncelleme: 01.12.2016 22:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş