22 Aralık 2016 Perşembe 13:54
Umuda Kelepçe Vurulmaz 9.bölüm fragmanı çıktı mı 29 Aralık Perşembe Fox tv

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 8.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Begüm Birgören, Fırat Yazıcıoğlu, Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı ve her Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde heyecan devam ediyor.

7 mahkum gencin eline geçen eğitim fırsatı ile birlikte gelişen olayları ele alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi bu hafta 8.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde İnci vurulduktan sonra hızlıca toparlanır ve tam her şey yoluna girecek derken bu sefer de farklı bir tehlike ile karşı karşıya gelmiştir. Okulun yarı hissesini alan Emir ise aslında hiç de göründüğü gibi birisi olmadığını ilerleyen zamanlarda gösterecektir.

Fırat’a olan hırsı ile birlikte Elif ile görüşmesini devam ettiren Onur ise Ceren’den vazgeçmeye de niyetli değildir. Fırat ve Ceren’in yeniden barışması ile birlikte aileyi daha ciddi hamleler yapmaya iter. Perihan’ın yardımıyla kurulan plan bu defa etkili olacaktır..

 

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fox Tv resmi sitesinin ardından fragman yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 22.12.2016 13:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş