15 Aralık 2016 Perşembe 22:12
Umuda Kelepçe Vurulmaz 8.bölüm fragmanı çıktı mı 22 Aralık 2016 Perşembe Fox Tv
 Yeni sezona damga vurmayı başaran diziler arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Sevilen dizi bu hafta 15 Aralık Perşembe akşamı ekranlarda oldu. İşte haberin detayları..

 

Başrollerinde Begüm Birgören, Melisa Şenolsun, Fırat Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde 7 mahkum gencin eline geçen eğitim fırsatı ile birlikte hayatının değişmesi ele alınıyor.

15 Aralık Perşembe akşamı 7.bölüm ile ekranlarda olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Polise görüntüleri vermeye giden Güler hiç ummadığı bir şey ile karşılaşır. Gücü eline geçiren Perihan ise bunu sonuna kadar kullanacaktır. Bilmediği ise Asım’ın aslında başına bela olacak en büyük tehlike olduğu gerçeğidir.

Ceren’in ailesine yakalanan Fırat ve Ceren için ise zor zamanlar başlar. Ceren’i okuldan almaya kararlıdır ancak Onur buna engel olmak ister. Onur Ceren’i okula geri getirebilir ancak Fırat’ı Ceren’den uzak tutması gerekmektedir.

Ceren’i korumak için düşmanının sözüne gelmek üzere olan Fırat  bundan son anda vazgeçer. İş işten geçmiştir. İnci için de çok duygusal anlar yaşanmıştır. Öğrencileri üzerinden kendi geçmişindeki yaraları sarmaya çalışan İnci şimdi de onlar için canını verebilecek duruma gelmiştir.

 

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fox Tv Umuda Kelepçe Vurulmaz resmi sitesinin ardından sizlerle birlikte olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 15.12.2016 11:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş