01 Aralık 2016 Perşembe 23:33
Umuda Kelepçe Vurulmaz 6.bölüm fragmanı çıktı mı 8 Aralık Perşembe Fox Tv
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Umuda Kelepçe Vurulmaz adeta fırtına estiriyor! Kısa sürede geniş hayran kitlesine ulaşan dizi 5.bölüm ile 1 Aralık Perşembe akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Sezonun yeni dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Begüm Birgören, Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Mahkum olan 7 öğrenci gencin hikayesini ele alan Umuda Kelepçe Vurulmaz bu hafta 5.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

1 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Fırat ve Onur’un tehlikeli tuzağından kurtulmuştur ancak bu olayı Güler duyar. Perihan’ın kapısına dayanan Güler artık susmayacaktır. Perihan bu saatten sonra Onur’u bir şekilde kaçırmalıdır. Onur ve Perihan’ın son şansı budur. Özel bir izinle mahkum gençler hafta sonlarını dışarıda geçireceklerdir.

İnci ise mahkum kızlarla olan yeni düzenine alışmaya çalışmaktadır. Aile olmanın ilk adımları atılmaya başlanmıştır. Ceren ise Güler’in her şeyi öğrendiğini duyar ve onunla konuşmaya gider. Fırat izinli olduğu için evdedir.

Fırat ile Ceren’in yakınlaşması ise Güler’i rahatsız etmeye devam eder. Ceren’in oğlundan uzak durmak istemesinin yanı sıra asıl tehlike yakınlarındadır! Onur ve Elif yakınlaşmaya başlamıştır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de!

Son Güncelleme: 01.12.2016 12:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş