23 Kasım 2016 Çarşamba 13:28
Umuda Kelepçe Vurulmaz 5.bölüm fragmanı yayınlanıyor 1 Aralık Fox Tv

Fox Tv’nin yeni dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. 4.bölüm ile 24 Kasım Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında olan dizi ile ilgili merak edilenler sizlerle..

 

Perşembe akşamlarının yeni yıldızlarından olan başrollerinde ise Begüm Birgören’in oynadığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Sevilen dizi son olarak 4.bölüm ile 24 Kasım Perşembe akşamı yayınlandı.

Yine oldukça önemli gelişmelerin yaşandığı dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

4.bölüm özeti:

Artık Fırat’ın hayatında yeni bir sayfa açılmıştır. İntikamına almasına izin vermeyecek ona bir zarar gelmesini istemeyecek arkadaşları olacaktır hayatında. Kendisini yeninde toparlamaya çalışan Fırat ile Ceren de bu süre zarfı içerisinde yakınlaşırlar. Bu yakınlaşmanın bedeli de ağır olacaktır.

Her şeyin sorumlusu olarak Fırat’ı gören Onur bu sefer çok farklı bir tuzağın  içine çekecektir onu. Fırat sahip olduğu her şeyi kaybetmeye çok yakındır. Güler ise kaza görüntülerini izler ve oğullarının katillerinin kim odluğunu artık bilmektedir. Perihan ile Güler yüzleşir.

Perihan ise Güler’in yüzündeki ciddiyeti görür ve oğlunu kurtarmak için harekete geçer. Onur’u kaçırmaktan başka aklına başka bir şey gelmez.

Hem mahkum hem de öğrenci olan 7 gencin hikayesini ele alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında oluyor.

Son Güncelleme: 23.11.2016 16:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş