19 Ocak 2017 Perşembe 22:57
Umuda Kelepçe Vurulmaz 13.bölüm fragmanı çıktı mı Perihan'ın İntikamı 26 Ocak 2017 Perşembe

Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 19 ocak Perşembe akşamı 12.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte dizi ile alakalı merak edilenler ve ayrıntılar şu şekilde!

Perşembe akşamlarına damga vuran başrollerinde ise Melisa Şenolsun, Begüm Birgören, Fırat Yazıcıoğlu gibi isimlerin oynadığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Dizi son olarak 12.bölüm ile yayınlandı ve yine nefesler tutuldu!

Bu haftaki bölümünde deniz düşen Onur’un arama kurtarma çalışmaları devam eder. İşte son bölümden gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Onur denize düşer ve onca aramaya rağmen bulunamaz. Sahile vuran Onur yaşlarındaki ve eşkalindeki erkek cesedi ise artık elde kalan son umutları da tüketmeye yetmiştir. Fırat ve Ceren ise olanlardan dolayı kendilerini sorumlu tutmaktadırlar.

İnci ise olanlardan dolayı kahrolmaktadır. Onur’a sahip çıkamadığını düşünen İnci de kendini suçlar. Bütün masumlar kendilerini suçlaya dursunlar onur’un ölümünü kabul eden Perihan ise hem acılı hem de karşı konulmaz bir öfkeyle dolmuştur.

Ceren ve Fırat’a en büyük zararı aileleri üzerinden vermekte kararlı olan Perihan en ağır darbeyi vuracaktır. Oğluna kavuşmadan önce beraberinde de bir çok canı yanında götürecektir.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Fox Tv Umuda Kelepçe Vurulmaz resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 20.01.2017 14:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş