18 Ocak 2017 Çarşamba 21:43
Survivor’da yarışmacıları tuvaletlerini nereye yapıyor?

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor için geri sayıma geçildi. 21 Ocak Cumartesi akşamı 2017 sezonu ilk bölümü ile ekranlarda olacak Survivor’ın en çok merak edilen sorularından bir tanesi yarışmacıların tuvaletlerini nereye yaptıkları sorusu oldu. İşte detaylar..

Acun Medya’nın yapımını üstlendiği ve yıllardır Türk televizyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Survivor’da en çok merak edilen soruları sizler için yanıtlamaya devam ediyoruz. Survivor’ın en çok merak edilen sorularından bir tanesi ise yarışmacıların tuvaletlerini nereye yaptıkları sorusu oldu.

Format gereği ıssız bir adada bir grup insanın yaşam mücadelesi verdiği ve yarışmaların yapıldığı Survivor’da yarışmacılar tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için arkaya yani ormanın içine doğru gidiyorlar. Çabuk dönmeyenleri de güvenlik görevlileri uyarıyor.

Aynı amanda Survivor’da yarışmacılara yemek verildiği iddiası da tamamen asılsız. Yarışmacılar haşlama, Kızartma gibi yemekleri pişirmeyi de öğrenmişler.

Ünlüler Kadrosu: İlhan Mansız, Kadıköy Boğası lakaplı Serhat Akın, Sanatçı (Şakşuka) Tarık Mengüç, Sanatçı Çılgın Sedat, Oyuncu Furkan Kızılay ve Boksör Adem Kılıçcı, Milli Dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, Atlet Sema Apak, Milli Atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir, Sabriye Şengül

Gönüllüler Kadrosu: Gökhan Gözüken, Fulya Şahin, Ogetay Girişken, Denisa, Elif Sadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya yarışacak. Göz6 yarışmasını finaliyle Erkeklerin Şampiyonu Erdi Ünver Ve kadınların Şampiyonu olan Berna Keklikler

Yorumlar

Google+'da Paylaş