18 Ocak 2017 Çarşamba 21:14
Survivor’da yarışmacılara yemek veriliyor mu?

Her sene belli periyotlarla yayın hayatına devam eden ve yayınlanan bölümleriyle sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam eden Survivor 2017 sezonuyla 21 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de yemek konusu olmuştu. İşte haberin detayları..

Acun Medya önderliğinde her sene yayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kıran ve sevenlerini ekran başına kilitleyen Survivor yine birbirinden iddialı isimlerle 21 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de sezonu açacak.

Survivor’da yıllardır merak edilen ve hemen hemen her sene sorulardan bir tanesi de yemek konusu olmuştur. Gerek yarışmacıların zorlu ada koşullarına nasıl ayak uydurduğu gerek ise yemek konusu nasıl hallettiği bakımından sorunun cevabı merak ediliyordu.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz dönemlerde yaptığı bir açıklamasında yarışmacıların insani ihtiyaçlarının karşılandığını ama asla yemek verilmediğini belirtmişti.

Survivor’da yarışmacılar ödül oyunlarında yemek ihtiyaçlarını karşılıyor. Yarışmanın başında verilen olta, pirinç, hamur gibi yiyecek ve aletlerle birlikte de adada yarışma dışında yemek ihtiyaçları karşılanıyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş