14 Ocak 2017 Cumartesi 15:31
Survivor ne zaman başlayacak kaç gün kaldı Geri Sayım!
 Ülkemizin en çok merak edilen yarışma programları arasında yer alan Survivor bu sezon da oldukça iddialı isimlerle sevenlerinin karşısına çıkıyor! Acun Ilıcalı’nın da methettiği Ünlüler ve Gönüllüler takımları kıyasıya mücadele edecekler. Peki Survivor’ın başlamasına kaç gün kaldı? İşte detaylar..

 

Acun Medya önderliğinde her sene reyting rekorları kırmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Survivor uzun bir aranın ardında  tekrardan sevenlerinin karşısına çıkıyor. 11 yılı geride bırakan Survivor bu sene de iddialı Ünlüler ve Gönüllüler takımları sevenlerinin karşısına çıkıyor!

Ünlüler Kadrosu : İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay, Şahika Ercümen, Sema Apak, Seda Demir, Adem Kılıççı, Berna Öztürk, Pınar Saka, Sabriye Şengül.

Gönüllüler Kadrosu :

Gökhan Gözüken, Fulya Şahin, Ogetay Girişken, Denisa, Elif Sadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya yarışacak. Göz6 yarışmasını finaliyle Erkeklerin Şampiyonu Erdi Ünver Ve kadınların Şampiyonu olan Berna Keklikler

 

Survivor ne zaman başlayacak?

2017 sezonu merakla beklenen ve yaklaşık 5.5 ay sürecek olan Survivor 21 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında başlayacak.

Son Güncelleme: 14.01.2017 15:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş