29 Ocak 2017 Pazar 16:13
Survivor 29 Ocak Dokunulmazlık Oyununu Kim kazandı Heyecan dorukta!
 Ekranların nefes kesen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor yarışmasında heyecan devam ediyor. 29 Ocak Pazar dokunulmazlık oyunu ile birlikte eleme potasına kalacak olan 2 isim daha belli oluyor! İşte detaylar..

Acun Medya önderliğinde yoluna başarılı bir şekilde devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da 2.hafta heyecanı yaşanıyor. Son olarak yayınlanan 6.bölümdeki dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti diyebiliriz.

Gönüllüler ile Ünlüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan taraf Ünlüler takımı oldu ve üst üste 3. Dokunulmazlık zaferini elde ettiler. Acun Ilıcalı’nın da dediği gibi adada her şey yalan ama dokunulmazlık oyunu gerçek!

29 Ocak Pazar akşamı da bu durum yaşanıyor. Yayınlanan fragmanda Gönüllüler takımında Sadin ile Ogeday arasında hesaplaşma yaşanıyor. Yapılan ada konseyinde ismi çıkan yarışmacı Denisa olurken bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday ise Sadin’in ismini yazdı.

Bu hafta eleme potasına giren ilk iki isim Denisa ve Sadin oldu. 29 Ocak Pazar akşamı oynanacak oldun dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve sonucunda ismi çıkan yarışmacıları sizlerle birlikte paylaşacağız.


Son Güncelleme: 29.01.2017 17:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş