20 Kasım 2016 Pazar 22:03
Star Tv Aşka Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu
Star TV ekranlarında hafta içi hergün izleyici karşısına çıkacak olan aşka tutsak dizisi daha şimdiden merak konusu oldu. Aşka tutsak dizisi oyuncuları Kimlerden oluşuyor Star TV'nin yeni Gündüz dizisi için geri sayım başladı. Kolombiya yapımı olan aşka tutsak dizisi çok yakında Star TV ekranlarında beğeniye sunulacak.Dizi hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda yanıtladı.

Aşka tutsak dizisi yayınlandığı yerlerde izlenme rekorları kırmayı başarmış reytingleri alt üst etmiş bir dizi olarak karşımıza çıkacak.Bakalım ülkemizde de bu dizi tutacak mı aşka tutsak konusu günlük yaşamımızda başımıza gelen olayları anlatırken hayatın içinden olayları gerçekçi bir  dil ile anlatıyor. Bu yüzden bizi de herkes kendi hayatından bir kesit bularak beğeniyle izleyecek gibi görünüyor.

Kolombiya yapımı olan Aşka Tutsak isimli La esclava blanca ve The White Slave gibi isimleriyle de bilinirken çok yakında star tv ekranlarında başlıyor. Aşka Tutsak'ın oyuncu kadrosuna orma Martinez, Ricardo Vesga, Vina Machado, Andres Suarez, Natasha Klauss, Miroslava Morales, Ana Mosquera, Mauro Donetti, Paola Moreno, Carrel Lasso gibi isimler yer alıyor.

Aşka Tutsak Dizisi Konusu

Dizinin konusuyla ilgili net bir açıklama bulunmuyor.Ancak yaşamınızda günlük hayatla ilgili bir çok kesiti ekrana taşıyor olacak.

Aşka Tutsak Dizisi Oyuncuları

Norma Martinez

Ricardo Vesga

Vina Machado

Andres Suarez

Natasha Klauss

Miroslava Morales

 

Ana Mosquera

Paola Moreno

Carrel Lasso

Mauro Donetti

Son Güncelleme: 20.11.2016 22:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş