04 Aralık 2016 Pazar 23:18
Seviyor Sevmiyor 22.bölüm fragmanı çıktı mı 11 Aralık 2016 Pazar ATV

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Seviyor Sevmiyor dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta 21.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz..

 

Pazar akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan başrollerinde ise Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı gibi isimlerin yer aldığı Seviyor Sevmiyor dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte aktarmaya devam ediyoruz.

Dizinin geçen haftaki bölümünde gerçekleri öğrenen Yiğit aşkı ile gururu arasında kalmıştı. Ya gururuna yenik düşüp yoluna devam edecek ya da aşkına yenik düşüp sevdiği kadınla bu yolda ilerleyecekti.

Bu hafta yayınlanan bölümde ise Yiğit Deniz’e evlenme teklifi ediyor. Bunu yapması ile birlikte Deniz’in aklı da karışır. İşte son bölüm yaşanan gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Yiğit İrem’in yolladığı cd ile her şeyi öğrenir ve mahvolur. Yiğit Deniz ile yüzleşip ona karşı nefretini kusmak yerine önce irem ile yüzleşir. Kendisine yolladığı Cd’den kimsenin haberi olmayacaktır. Yiğit ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi Deniz’in karşısına çıkar.

Yiğit intikam ve aşkı arasında kalır. İrem ve Deniz’in arası ise bozuktur. Tuna’dan ayrılan Deniz İrem’e sığınsa da eski dostların arası eskisi gibi olmayacaktır. Tuna ise Deniz ile ayrılmanın ikisi için de iyi olacağı seçeneğini kendisine inandırmıştır.

 

Seviyor Sevmiyor dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadığından dolayı sizlere sunamıyoruz. Dizinin 22.bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız

Son Güncelleme: 04.12.2016 14:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş