26 Kasım 2016 Cumartesi 14:19
Seviyor Sevmiyor 21.bölüm fragmanı çıktı mı 4 Aralık Pazar ATV
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Seviyor Sevmiyor dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 20.bölüm ile 27 Kasım Pazar akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan gibi isimlerin yer aldığı ve Pazar akşamları reytinglerde üst sıralarda yer alan Seviyor Sevmiyor dizisi bu hafta yeni bölüm olan 20.bölüm ile 27 Kasım Pazar akşamı yayınlandı.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Yiğit İrem’in yolladığı Cd’yi izlemesinin ardından her şeyi öğrenir ve mahvolur. Deniz ile yüzleşmeyecek ve ona karşı nefretini kusmayacak olan Yiğit ilk olarak İrem ile yüzleşir. İrem ile Yiğit arasında bu CD bir sır olarak kalacaktır. Ve ertesi gün Yiğit hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder.

Yiğit intikam mı alacaktır yoksa aşkına yenik düşüp  aşık olduğu kadını affedecek midir merak edilir. İrem ve Deniz’in arası ise bozuktur. Tuna’dan ayrılan Deniz İrem’e sığınır ancak kankalar eskisi gibi değildir.

Tuna Deniz ile ayrılmanın  Deniz için en iyisi olacağını düşünmektedir. Tuna’nın atladığı bir şey vardır o da Deniz’e duyduğu aşkı içine nasıl gömecek olmasıdır..

Romantik komedi tadında olan Seviyor Sevmiyor dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de ATV’de!

Son Güncelleme: 26.11.2016 15:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş