16 Aralık 2016 Cuma 22:25
Seni Kimler Aldı Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları
 Ülkemizde yayınlanması planlanan yeni diziler ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Seni Kimler Aldı ile ilgili oyuncu kadrosu konusu ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Yapımlarıyla en çok takip edilen kanallardan bir tanesi olan Kanal D’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Yeni yıl için hazırlıkları sürdüren Seni Kimler Aldı dizisi yakında Kanal D ekranlarında başlayacak. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Seni Kimler Aldı dizisinin başrollerinde yer alacak isimler de belli oldu.

Yiğit Özşener, Fulya Zenginer, Şenay Gürler’in yanı sıra Derya Alabora, Ahmet Saraçoğlu ve Yıldız Kültür de Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Yiğit Özşenener kimdir?

Yiğit Özşener 6 Nisan 1972 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğiden 1996 yılında mezun olan Yiğit Özşener aynı zamanda Koç Üniversitesi İşletme’de master  yapmıştır.

1995 yılında Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği Gergedanlaşma ile profesyonel olarak oyunculuğa adım atan Yiğit Özşener yurtdışında bir çok festivallere katışmıştır.

Fulya Zenginer kimdir?

Fulya Zenginer ilk olarak oyunculuk hayatına 2006 yılında İki Aile dizisi ile merhaba demiştir. Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz karakterini canlandıran Fulya Zenginer son olarak Fabrika Kızı filminde rol almıştır.

Son Güncelleme: 16.12.2016 22:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş