14 Ocak 2017 Cumartesi 20:43
Seksenler Funda kimdir Gülin İyigün hayatı
 TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Seksenler dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Funda karakterini canlandıran Gülin İyigün ile ilgili merak edilenleri siz değerli okurlarımız için hazırladık. İşte haberin detayları..

 

Cumartesi akşamlarına renk katan ve her bölümü merakla takip edilen Seksenler dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve son bölümlere damgasını vuran Funda karakterini canlandıran Gülin İyiün’ü sizler için yakından tanımaya çalıştık.

İlker Ayrık’ın canlandırdığı Çağatay karakterinin aşık olduğu Funda karakterine hayat veren Gülin İyigün’nden bilgiler şu şekilde;

Gülin İyigün kimdir?

İlk, orta ve lise eğitimini Ayazağa Işık Lisesinde bitiren Ünviersite eğitim öğretin hayatını ise Bilgi Üniversitesi İletişim bölümünde bitiren Gülin İyigün oldukça ünlü Türk ve yabancı hocalarla çalışmıştır.

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gülin İyigün 34 yaşındadır. Gülin İyigün ileri seviyede yoga yapmaktadır.2015 yılının yaz döneminde Şehrin Melekleri dizisinde rol alan Gülin İyigün burada komiser Seçil karakterine hayat vermiştir.

Seksenler dizisinde Çağatay’ın kız arkadaşı Funda karakterine hayat veren Gülin İyigün savaş sanatlarına ve dans türlerine de ilgi duymaktadır.

Son Güncelleme: 14.01.2017 20:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş