14 Ocak 2017 Cumartesi 22:25
Seksenler 210.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti Fehmi fenalaşıyor! 21 ocak 2017 Cumartesi
  

TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Seksenler dizisinde heyecan devam ediyor. 14 Ocak Cumartesi akşamı 209.bölüm ile ekranlarda olan dizi ile ilgili merak edilenleri ve son bölümünde gelişmeleri sizler için yanıtladık! İşte detaylar..

 

Başrollerinde Rasim Öztekin, Şoray Uzun gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Seksenler dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarıyoruz. 14 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan sevilen dizide Fehmi’nin fenalaşması ve hastaneye götürülmesi herkesi endişelendirir.

İşte herkes tarafından beğeni ile takip edilen 209.bölümden gelişmeler şu şekilde;

209.bölüm özeti:

Seksenler dizisinde bu hafta Fehmi evde aniden fenalaşır ve hastaneye götürülür. Rukiye ise merakla Fehmi’nin hastaneden eve dönmesini beklerken Fehmi’yi sinirlendirip hastaneye kaldırılmasına neden olan Seyfi’dir.

Yüksek tansiyonu olan Fehmi ise beslenmesine dikkat etmek zorundadır ve onu Seyfi’den uzak tutmak gerekecektir. Fehmi diyet yapmakta ise oldukça zorlanır ancak ailesi pes edecek gibi değildir.

Funda ile evlenmek isteyen doktorun mahalleden ev almasını engellemek isteyen Çağatay ise kötü bir sürpriz ile karşı karşıya kalacaktır. Gülden ise Ahmet’in bazı kıyafetlerini beğenememektedir.

Ahmet kıyafetlerini mahallede yaşayan vatandaşların üstünde görünce büyük bir şaşkınlık yaşar ve Gülden’in evde bulduğu mektup ortalığı karıştıracaktır.

 

Seksenler dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. TRT1 resmi sitesinin ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 14.01.2017 16:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş