25 Kasım 2016 Cuma 18:27
Seksenler 204.bölüm fragmanı çıktı mı 2 Aralık Cumartesi TRT1
 TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Seksenler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 26 Kasım Cumartesi akşamı 203.bölüm ile ekranlarda oldu. Seksenler ile ilgili haberimiz  sizlerle!

 

Mint Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği başrollerinde ise Şoray Uzun,  Rasim Öztekin, İlker Ayrık gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi ile ilgili merak edilenler yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle birlikte! Cumartesi akşamlarının fenomen dizisi Seksenler 26 Kasım Cumartesi akşamı 203.bölüm ile yayınlandı.

Bu hafta da birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide bu haftanın öne çıkanları şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Susmuş’un neden konuşmadığını kendine dert edinen Suat onu konuşturmak için elinden ne geliyorsa yapar ancak mahalle sakinleri onun bu konuda başarılı olamayacağını düşünür. Suat pes etmez ve sonunda Susmuş’u konuşturur!

Öte yandan ise Rukiye’yi altın günü için telaş sarar. Nazlı, Gülden ve Rukiye evin dört bir yanını bir güzel temizler.  Bekir ise Fehmi’nin teknesi ile açılır ancak tekne batar. Ahmet gerçeği babasından saklamaya çalışır ancak Fehmi tekneyi satmak istemesinin ardından ortalık karışır! Funda’nın babası Nuri Çağatay’ı incelemek için mahalleye gelir. Nuri ve Çağatay’ın ilk karşılaşması ise çok hoş olmayacaktır.

Seksenler dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Fox tv’de!

Son Güncelleme: 25.11.2016 18:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş