23 Kasım 2016 Çarşamba 13:38
Renkli Sayfalar Sunucuları Kimler
 Kanal D ekranlarının sevilen sabah ve magazin programı Renkli Sayfalar ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Programın sunucuları kimlerdir sorusunun cevabı ve haberimizin detayları sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her bölümü keyifle takip edilen Renkli Sayfalar programı ile ilgili bir çok merak edilen soruyu sizler için yanıtlamaya devam ediyoruz. Gündemin öne çıkan isimlerini konuk olarak ağırlayan ve gündem maddelerini oldukça objektif ve kendilerine has sunumuyla yayınlayan Renkli Sayfalar programının sunucularını sizler için yakından tanımaya çalıştık.

Renkli Sayfalar programını ülkemizin gazetecilerinden olan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel sunuyor.

Müge Dağıstanlı kimdir?

Yaptığı haberlerin başarılı olmasının yanı sıra programı takip edenler tarafından da oldukça sevilen Müge Dağıstanlı sinema bölümü mezunudur. Genç yaşta gazeteciliğe merhaba diyen ve özellikle de magazin alanında yaptığı çalışmalarla da ön plana çıkan Dağıstanlı yazardır.

Gülşen Yüksel kimdir?

Aseln Sivaslı olan Gülşen Yüksel Renkli Sayfalar programının diğer sunucusu. Uzun süredir gazetecik yapan ve meslektaşı Dağıstanlı gibi işinde oldukça başarılı olan Gülşen Yüksel magazin alanında yaptığı çalışmalarla ön plana çıkan bir isim.

Renkli Sayfalar programı hafta içi her sabah Kanal D’de!

Son Güncelleme: 23.11.2016 16:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş