01 Aralık 2016 Perşembe 12:27
Poyraz Karayel Yavuz diziden ayrıldı mı?
 Kanal D ekranlarının fenomen dizilerinden olan Poyraz Karayel yeni bölümü ile 30 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü ile yayınlandı ve dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Fatih Dönmez’in canlandırdığı Yavuz karakteri diziden ayrıldı mı? İşte detaylar..

 

Başrollerinde İlker Kaleli, Musa Uzunlar, Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 30 Kasım Çarşamba akşamı nefes kesen bir bölümle yayınlandı.

Dizide Fatih Dönmez’in canlandırdığı Yavuz karakteri girdiği çatışmada ölerek diziden ayrıldı. Daha önce Galip Derviş, Adı Mutluluk, Güneşin Kızları gibi isimlerin yer aldığı Fatih Dönmez Poyraz Karayel dizisinden ayrıldı.

Son bölüm özeti:

Ölüm kalım savaşı veren Ayşegül’ü kendi hayatı pahasına kurtaran Poyraz ölümün kıyısından döner. Ayşegül olanların şokunu atlatmaya çalışırken Çınar’ın ameliyat haberi ise Ayşegül’ü iyice şaşırtmıştır. Çınar ameliyatta çıksa da yaşanan komplikasyon onun için zor günlerin habercisi olacaktır.

Yaşananlardan dolayı Yavuz’dan hesap soracak olan Poyraz çok sinirlidir. Yavuz ise sandıklarından daha zeki çıkar ve ustaca bir hareketle olanları Sadreddin’in üstüne atar. Poyraz’ın ise vazgeçmeye niyeti yoktur. Yavuz köşeye sıkışır ve Sayguner ailesinin de büyük sırları ortaya çıkar!

Son Güncelleme: 01.12.2016 12:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş