09 Şubat 2017 Perşembe 13:16
Poyraz Karayel Sinan Ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu?
 Kanal D'nin en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Poyraz Karayel bu hafta ekranlara yine damgasını vuruyor. Poyraz karayelde acı sahneler karşımıza çıkıyor. Ayşegül ve Sinan'ın kaçırılması ile Nevra Hanım'ın sorumlu Stan Bahri bunun üzerine dizinin sevimli oyuncusu çınarı rehin alıyor. Poyraz Karayel olaydan yaralı olarak bulduğu olduğunu hemen hastaneye kaldırıyor ve bir an önce tedavilerine başlanıyor. Sinan karakterine hayat veren Ataberk Mutlu diziden ayrılacak mı izleyicinin akıllarından soru işareti oluştu.

Poyraz Karayel 79. bölüm fragmanında Sinan'ı kurtarmak için harekete geçen Poyraz, elinden gelen her şeyi uygulamaya devam etmektedir. Peki, Poyraz Karayel 79. bölüm fragmanında operasyon başarıyla tamamlanacak mı? Sinan ölecek mi?Poyraz karayelde Sinan ölecek mi Ataberk Mutlu diziden ayrılıyor mu merak ediliyor dizide yaralanan Sinan karakteri Ataberk Mutlu Şimdilik diziden ayrılmıyor bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra tekrar babasına ve Ayşegül ablasına kavuşacak sosyal medyada Sinan Ölmeyecek haberleri konuşuluyor Sİnan'ın yaşayıp yaşamayacağı belirsiz. Sinan'ın dizinin devamında olup olmayacağı kesinleştiğinde yazının devamında paylaşacağız.

Ataberk Mutlu (Sinan)

Poyraz Karayel dizisinde Poyraz'ın oğlunu oynayan küçük kahramanımız 10 yaşında Çorlu doğumludur. 1.18 boyunda, 28 kiloda, kahverengi gözlüdür. Başarılı oyuncu Mutlu Gizli Kahramanlar, Aşk Bir Hayal, Karadayı gibi dizilerde rol oynamıştır.

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 13:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş