30 Kasım 2016 Çarşamba 22:21
Poyraz Karayel Meltem Hale Sürel kimdir
 Kanal D ekranlarının fenomen yapımı Poyraz Karayel’de heyecan devam ediyor. Dizinin önemli isimleri arasında yer alan ve Poyraz’ın kardeşi Meltem’i canlandıran Hale Sürel ile ilgili merak edilenler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Her hafta reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Poyraz Karayel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin önde gelen isimlerinden olan ve Poyraz’ın kardeşi Meltem Karayel’i canlandıran Hale Sürel ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Hale Sürel kimdir?

Hale Sürel 5 Mart 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sinema ve dizi oyuncusu olan Hale Sürel İstanbul Göztepe’de doğmuştur. Aslen Samsun Bafralı olan Sürel’in babası 2013 yılında vefat etmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Hale Sürel Marmara Üniversitesinde de sinema üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

2013-2014 yılları arasında Medcezir dizisinde rol alan Hale Sürel 2015 yılında da Bir Varmış Bir Yokmuş sinema filminde rol almıştır. Son olarak Poyraz Karayel dizisinde rol almaya devam eden Hale Sürel 1999-2001 yılları arasında da Ayrılsak da Beraberiz dizisinde yer almıştır.

Son Güncelleme: 30.11.2016 22:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş