18 Ocak 2017 Çarşamba 18:20
Poyraz Karayel 77.bölüm fragmanı çıktı mı 25 Ocak Çarşamba Eda’dan yeni plan!

Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Poyraz Karayel dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. 18 Ocak Çarşamba akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

Çarşamba akşamlarına damga vuran başrollerinde ise İlker Kaleli, Musa Uzunlar, İlker Aksum, Ayda Aksel gibi isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Her bölümünde aksiyon, gerilimin hat safhada yaşandığı Poyraz Karayel dizisi bu hafta 76.bölüm ile ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Poyraz Karayel dizisinde bu hafta yaşananlar ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Eda’nın Poyraz’ı baştan çıkarma görevinden habersiz olan Ayşegül ve Poyraz evlerinin kapılarını Eda’ya açarlar. Eda ise kızına ulaşmak için Poyraz’ı tavlamanın yollarını aramaktadır. Nevra’nın verdiği görevin ardından Mümtaz’ın ise Poyraz’a ihtiyacı vardır.

Nevra ile Çınar ise Meltem’i kurban seçmişlerdir. Zülfikar’ın endişelerini haklı çıkarıp iyice niyetlerini kötüleştirirler ve herkesi şok edecek bir gelişme yaşanır.

Seri katil ise nihayet Orhan Solmaz’ı bulur. Böylelikle Taşkafa için tehlikeli bir geri sayım başlamıştır.

Eda Poyraz ve Ayşegül’ün arasına girmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Bunun ne kadar zor olduğunu anlayan Eda ise Nevra’nın tehditleri yüzünden durmak gibi bir şansı yoktur. Son hamlesi ise Ayşegül ve Poyraz aşkını büyük bir sınavla yüz yüze bırakacak olmasıdır.

Poyraz Karayel dizisi yeni bölüm fragmanı Kanal D resmi sayfasının ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 19.01.2017 21:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş