29 Kasım 2016 Salı 15:09
Poyraz Karayel 71.bölüm fragmanı nefesleri kesiyor 7 Kasım Çarşamba Kanal D
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. 70.bölüm ile hayranlarının karşısında olan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam eden yapımını ise Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel dizisi ile ilgili yaşananları aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Musa Uzunlar, İlker Aksum, Burçin Terzioğlu gibi isimler yer alıyor ve son dönemlerin en çok ilgi gören dizisi diyebiliriz.

Özellikle yayınlandığı akşamlar gerek sosyal medyada gerek ise reytinglerde kendine üst sıralarda yer bulan Poyraz Karayel dizisi bu hafta 30 Kasım Çarşamba akşamı ekranlarda oldu. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Poyraz Karayel’de bu hafta Poyraz asansörde ölüm kalım savaşı veren Ayşegül’ü kendi hayatını tehlikeye atacak şekilde ölümün kıyısından alır. Olanların şokunu üstünden atmaya çalışan Ayşegül için Çınar’ın ameliyat haberi de başka bir şok olur. Çınar ameliyattan çıksa da ameliyatta yaşananlar da onun için zor günlerin habercisidir.

Poyraz ise Ayşegül için bunu yapan Yavuz’a hesap sormak için kararlıdır. Yavuz ise sandıklarından akıllıdır ve ustaca bir manevra ile olanları Sadreddin’in üstüne yıkar. Poyraz’ın pes etmeye niyeti yoktur ve Yavuz’un köşeye sıkışması da Sayguner ailesi ile ilgili sırların ortaya çıkmasına neden olur..

Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında!

Son Güncelleme: 29.11.2016 15:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş