27 Kasım 2016 Pazar 14:44
Paramparça dizisi bitiyor mu Erkan Petekkaya’dan açıklama!
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve pazartesi akşamlarına damga vuran Paramparça dizisi ile ilgili Erkan Petekkaya’dan önemli açıklamalar geldi. Dizinin bitip bitmeyeceği ile ilgili merak edilen konuya Petekkaya açıklık getirdi. İşte detaylar..

 

Her pazartesi saat 20.00’de Star TV’de sevenlerinin karşısına çıkan ve yayınlanan bölümleriyle reytinglerde üst sıralarda yer alan Paramparça dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 3 sezondur dizinin başrol isimlerinden olan Erkan Petekkaya dizinin bitip bitmeyeceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeni dizi ile ilgili hazırlık içerisinde bulunduğu iddia edilen Erkan Petekkaya’nın bu hazırlıklar içerisinde olması da Paramparça’ın biteceği şeklinde yorumlanmıştı. Erkan Petekkaya sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte konuya açıklık getirdi.

Paramparça dizisinin bitmeyeceğini dile getiren Erkan Petekkaya başka bir dizide de rol almayacağını belirtti. Suriye meselesini konu alacak yeni dizi için senarist ve yapımcı olacağı belirtilen Erkan Petekkaya’nın Paramparça dizisinde devam edeceği belirtildi.

Paramparça dizisi her pazartesi akşamları Star Tv’de!

Son Güncelleme: 27.11.2016 14:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş