07 Şubat 2017 Salı 10:24
Paramparça Deniz Dziiden mi Ayrıldı?Deniz Geri Dönecek mi?
 Televizyon ekranlarının beğenilen ve izlenme rekorları kıran dizisi Paramparça her geçen gün bir oyuncusuna daha yol veriyor. Bildiğiniz gibi Paramparça dizisinde daha önce avukat Candan karakteri ile hayat veren Ahu Yağtu Sinem Öztürk'ün canlandırdığı Selma ve Maide karakterini canlandıran Hümeyra Akbay diziden ayrılarak izleyiciyi şaşırtmıştı. Şimdilerde ise Paramparça dizisinde Deniz karakterine hayat veren Ceyhun Mengiroğlu nun senaryo gereği diziden ayrılacağı açıklaması izleyicileri üzdü. Paramparça dizisi neden bu kadar çok oyuncu kaybediyor merak konusu oldu.

Paramparça dizisinde Cansu ve deniz büyük bir aşk ile anne babasını dinlemeden hayatını birleştirdi ve bebek sahibi oldu. Cansu ve deniz çifti denizin hastalığından dolayı zor zamanlar geçirmişti. Deniz senaryo gereği Cansu'nun kendine gelmemesi ve olumsuz davranışlarına dayanamayarak evi terk etti. Böylece Paramparça dizisinden Ceyhun Mengiroğlu da ayrılmış oldu.
Paramparça Deniz geri dönecek mi

Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi Paramparça yönetmeni Altan Dönmez Cengiz Mengiroğl'na bir veda mesajı yayınlayarak yollarını ayırdıklarını duyurdu ve teşekkürlerini iletti resmi olarak ta  Ceyhun Mengiroğlu ile Endemol Shıne Turkey yollarını ayırmış oldu..

 

Son Güncelleme: 07.02.2017 10:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş