30 Ocak 2017 Pazartesi 23:06
Paramparça 90.bölüm fragmanı çıktı mı 6 Şubat 2017 Pazartesi son bölüm özeti Star Tv
 Star TV ekranlarına damga vurmaya devam eden ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 30 Ocak Pazartesi akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Bu sezon itibariyle 3.sezonuna merhaba diyen ve her bölümü ilk bölümüymüş gibi takip edilen Paramparça dizisinin başrollerinde Ekran Petekkaya, Barış Falay, Hümeyra, Ebru Özkan, Mine Tugay gibi isimler oynuyor.

Yapımını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği  Paramparça dizisinin yayınlanan son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Dilara geçirdiği kazanın ardından kendine gelmiştir ancak yakın geçmişteki hafızası tamamen silinir. Bunun ardından Dilara kendini Cihan ile evli sanmaktadır. Dilara’nın hayatında ne Harun ne Hazal ne de Alaz’a yer yoktur. Asuman ise durumu lehine çevirmek isterken Harun’a suçüstü yakalanır.

Dilara’nın Cansu’yu hatırlaması ve Hazal’ı hatırlamaması ise Hazal’ı adeta perişan eder. Teselliyi Demir olarak tanıdığı Damir’de bulan Hazal biri tarafından izlendiğinden ise haberi yoktur. Mithat ise Damir konusunda Hazal’ı uyarmaya devam eder.

Cansu hastalığını hiçe sayar ve bir anda gelen atak ile birlikte Emre bebekin arabasını tutamaz ve denize düşer. Yerinden kıpırdayamayan Cansu çok çaresizdir. Deniz’in bu olayın ardından oldukça radikal bir karar almıştır.

 

Paramparça dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 30.01.2017 11:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş