23 Ocak 2017 Pazartesi 18:30
Paramparça 89.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 30 Ocak Pazartesi Harun’un Sınavı

Star Tv ekranlarına damga vuran ve her bölümü merakla takip edilen Paramparça dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 88.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıktı ve yine ekran başına kilitledi. İşte detaylar..

Başrollerinde Barış Falay, Mine Tugay, Erkan Petekkaya gibi isimlerin oynadığı Endemol Shine Türkiye’nin ise yapımını üstlendiği Paramparça dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Yine heyecan dolu gelişmelere sahne olan Paramparça dizisi bu hafta 23 Ocak Pazartesi akşamı ekranlarda oldu.

Ozan Harun’un öz  babası olduğunu öğrenir ve adeta yıkılır. Harun ise bu konuyla ilgili oldukça zor bir sınav beklemektedir. İşte detaylar;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Ozan sonunda kendisi ile olan o büyük gerçeği öğrenmiştir. Ozan öz babasının Harun olduğunu öğrenir ve büyük yıkım yaşar. Alaz ile birlikte yalıdan ayrılan ve Ozan’dan bir türlü haber alamayan Harun ise büyük bir panik yaşamıştır.

Her ne kadar Cihan engellemeye çalışsa da Harun alacağı karar ile Ozan ile ilgili büyük bir sınava tabi tutulur.

Yoğun bakımda bilinci kapalı bir şekilde ölüm kalım savaşı veren Dilara ise ziyaretine gelen Asuman etrafta kimsenin olmamasını fırsat bilir ve hesaplaşma içerisine girer.

Yılların intikamını almak isteyen Asuman’ın eline çok önemli bir fırsat geçer

Paramparça dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 23.01.2017 18:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş