17 Aralık 2016 Cumartesi 22:51
Paramparça 85.bölüm fragmanı çıktı mı 26 Aralık Pazartesi Star TV
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. Paramparça bu hafta 84.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Hümeyra gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Her sahnesi sevenlerini ekran başına kilitleyen Paramparça dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Cansu kucağında Emre bebek ile Hazal’ın kapısına dayanır ve ne büyük bir yanlış yaptığının farkında değildir. Cansu’nun ruh hali ise Hazal’ı korkutur ve Emre bebek ise her ikisini daha çok korkutacaktır.

Mithat ise Hazal’a aşık olmuştur. Polis olduğunu açıklayamayan Mithat ilişkiyi bitirme kararı almıştır. Mithat’ın evine giden Hazal gördüğü manzara ise yıkacaktır. Rahmi, Asuman ve Candan’ın ipliğini pazara çıkarmaya kararlıdır.

Dilara ise Cansu’nun Emre’yi kaçırdığını öğrenir. Dilara Cansu’yu bulmak için evden çıkar ve aramaya başlar. Döndüğünde ise Damir’i Alaz ile baş başa bulur! Dilara çaresiz kalmıştır. Harun ise Dubrovnik’te başını belaya sokar ve evdekiler ise olan bitenlerden habersizdir. Dilara ise Cihan’dan yardım ister.

 

Paramparça dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı Star Tv’de yayınlanmasının ardından sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 17.12.2016 22:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş