28 Kasım 2016 Pazartesi 23:01
Paramparça 83.bölüm fragmanı yayınlanıyor Star Tv 5 Aralık yeni bölüm
 Star Tv’nin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 28 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan dizi ile alakalı merak edilenler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarının reytinglerde üst sıralarda yer alan Paramparça dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Barış Falay gibi isimlerin yer aldığı Paramparça dizisi bu hafta 82.bölüm ile ekranlarda oldu.

5 Aralık Pazartesi günü yeni bölümü ile yayınlanacak olan dizinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Dizide bu hafta Alaz’ın kaçırıldığını Dilara’dan öğrenen Harun adeta beyninde vurulmuşa döner. Harun’un oğluna sağ salim kavuşması için tek bir yol vardır o da Dubrovnik’e gidip Damir ile buluşmak ve onun istedikleri karşısında boyun eğmek.. Alaz kadar Harun’un da hayatı tehlikeye girer.

Cihan ise Alaz’ı bulabilmek ve onu kurtarabilmek için tüm şartları zorlar.Cihan Mithat’tan yardım ister ve verilen adrese baskın yapar. Cihan Mithat’ın gerçek kimliğini deşifre etmeye çok yaklaşmıştır.

Yıllar sonra ise Ekrem Bey ortaya çıkar ve farkında olmadan Asuman’a büyük bir koz verir. Dilara ise yıllardır sakladığı bambaşka bir sırrın ortaya çıkmasından dolayı zor durumdadır.

Paramparça dizisi her pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında!

Son Güncelleme: 27.11.2016 17:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş