26 Ocak 2017 Perşembe 23:53
Ölene Kadar 4.bölüm fragmanı çıktı mı 2 Şubat 2017 Perşembe ATV
 ATV ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi olan Ölene Kadar dizisi yayın hayatına hızlı bir şekilde devam ediyor. Büyük beğeni toplayan sevilen dizi bu hafta 3.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Engin Akyürek gibi isimlerin yer aldığı Ölene Kadar dizisi gerek oyuncu kadrosu gerek ise senaryosu ile daha ilk bölümlerinden beğeni toplamış durumda. Genç ve idealist bir doktor adayının üstüne atılan iftira sonucunda hapishaneye girmesiyle başlayan hikayemiz her Perşembe akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında oluyor.

Bu hafta 26 Ocak Perşembe akşamı ekranlarda olan Ölene Kadar dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Dağhan, Yılmaz ve Selvi ile buluşur ve eski defterlerin açılmasına sebep olur. Öte yandan Yılmaz’ın anlattıkları ile birlikte Dağhan’ın aklındaki soru işaretleri de belirmiştir.

Dağhan’ı esaretten kurtaran ve özgürlük ile kavuşturan Selvi ise şimdi abisini ateşe atmış olmanın sıkıntısını yaşamaya başlamıştır. Abi kardeş arasındaki ipler gerilmeye devam eder.

Cinayetin ardındaki sır perdesini aralamak isteyen ve bunun peşine düşen Dağhan ise kendini eski aşkı Beril’in karşısında bulur. Bu durum Beril’i kaybetme korkusuyla paranoyaklaşan Ender’i de çileden çıkaracaktır. Ender ve Yılmaz ise gerçeklerin ortaya çıkma tehlikesi ile burun burunalardır.

 

Ölene Kadar dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Her Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan Ölene Kadar dizisinin resmi sitesinin ardından 4.bölüm fragmanı gelişmelerini aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 26.01.2017 16:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş