12 Ocak 2017 Perşembe 23:13
Ölene Kadar 2.bölüm fragmanı çıktı mı Konusu 19 Ocak 2017 Perşembe
 ATV ekranlarında yepyeni bir dizi daha dizi severlere merhaba dedi! İlk bölümü ile 12 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan Ölene Kadar dizisinin yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler ve ayrıntılar sizlerle!

 

Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Gülcan Arslan, Tansu Biçer, Ragıp Savaş gibi isimlerin oynadığı Ölene Kadar dizisinin yapımcılığını ise Tims Productions üstleniyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile birlikte ATV’nin 2017 yılındaki yeni kozlarından bir tanesi olan Ölene Kadar dizisi ilk bölümü ile 12 Ocak Perşembe akşamı yayınlandı.

Yönetmenliğini Umut Turgay’ın üstlendiği senaristliğini ise Elif Usman Ergüden’in yaptığı Ölene Kadar dizisinin konusu ise şu şekilde;

Ölene Kadar Konusu:

Hayatının en güzel yıllarını yaşayan Dağhan geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç nedeniyle kaybedecektir. Yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen ve Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi karakterini ise Fahriye Evcen canlandırıyor.

İnsanların kötülüklerinden dolayı yıllarca masum bir şekilde hapishanede yapan Dağhan bambaşka bir insan olur. Selvi ise vicdan yükünü hafifletir ve Dağhan’ın müebbetine son veren avukat olur. Bu ikilinin buluşması ile birlikte hayat artık eskisi gibi olmayacaktır.

 

Ölene Kadar dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Her Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan Ölene Kadar dizisinin resmi sitesinin ardından 2.bölüm fragmanı gelişmelerini aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 12.01.2017 16:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş