27 Kasım 2016 Pazar 21:06
O Hayat Benim Müge Bahar Şahin kimdir
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Müge karakterini canlandıran Bahar Şahin ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Keremcem, Ezgi Asaroğlu gibi isimlerin yer aldığı O Hayat Benim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve öne çıkan isimleri sizleri yakından tanımaya devam ediyoruz. Dizinin önemli isimleri arasında yer alan ve Müge karakterini canlandıran Bahar Şahin ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Bahar Şahin kimdir?

O Hayat Benim dizisinin Müge karakterini canlandıran Bahar Şahin 19 yaşındadır. Genç ve başarılı oyuncu 26 Mayıs 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. 45 kilogram ağırlığında olan ve 1.65 boyunda olan Bahar Şahin İkizler burcu.

Yeşil göz rengine sahip olan Bahar Şahin oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiş durumda. İlk oyunculuk deneyimini  O Hayat Benim dizisi ile yaşayan Bahar Şahin ülkemizin gelecek vaad eden isimleri arasında yer alıyor.

Son Güncelleme: 27.11.2016 21:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş