22 Ocak 2017 Pazar 13:23
O Hayat Benim 118.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 29 ocak Pazar

Fox tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen O Hayat Benim dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 117.bölüm ile hayranlarının karşısında oldu. İşte detaylar..

Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray gibi isimlerin oynadığı yapımını ise Pastel Film’in üstlendiği O Hayat Benim dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Sevilen dizi yine çok konuşulacak bir bölümle yayınlandı.

22 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak olan O Hayat Benim dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Efsun ve Nuran bir süreliğine kavuşurlar. Ama artık bundan sonra bir gerçek vardır o da ayrılığın kaçınılmaz olduğu gerçeğidir. Bahar ve Ateş haklıdır ve kanun da onlarında yanında olacaktır. Efsun ise Nuran’ı ilelebet kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır.

Efsun artık yalanlara sığınmaya başlamıştır. Bahar’ı paramparça edeceğini bile bile yurtdışına kaçar. Hülya ise kimsesiz ve çaresiz kalmıştır. Oğlundan başka sığınacak kimsesi kalmayan Hülya eğer oraya sığınırsa bütün eski hesapların bir kez daha açılmasına neden olmak istemez.

Sultan’ın yanında geçireceği her an cehennemden farksız olacaktır. Mehmet Emir saplandığı bataktan artık çıkış yolu olmadığını görür. Acaba Mehmet Emir için ölüm çare midir?

O Hayat Benim dizisi yeni bölüm fragmanı Fox Tv O Hayat Benim resmi sayfasının ardından sizlerle olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar

Google+'da Paylaş