15 Ocak 2017 Pazar 11:56
O Hayat Benim 117.bölüm fragmanı çıktı mı 22 ocak Pazar Fox tv
 Fox Tv ekranlarına damga vurmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen O Hayat Benim dizisinden gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Efsun’un zorluklarla mücadelesine damga vurduğu bu hafta ile ilgili bilgiler haberimizde!

 

Ceren Moray, Keremcem, Ezgi Asaroğlu gibi isimlerin başrollerinde oynadığı yapımını ise Pastel Film’in üstlendiği O Hayat Benim dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. 15 ocak Pazar akşamı ekranlarda olan dizide yine nefesler tutuldu!

Nuran’ı almak ve kendisine bunu yaşatanlardan hıncını almak için elinden geleni yapan Efsun Nuran’ın kendisine davranışı ile şok yaşayacaktır! İşte 116.bölümden bilgiler;

116.bölüm özeti:

Efsun’un artık iki hedefi vardır. Önce Nuran’ı geri almak isteyen Efsun ardından Atahanların karşısına çıkacaktır. Bu süreçte beklenmedik kişilerden destek alan Efsun tahmin etmediği kişilerle ittifak kurmuştur.

Bahar ve Ateş ise Hülya’nın yalanlarının bir parçası olmayı kabul edip etmemekte kararsızdırlar. Bu süreç içerisinde kendilerini Nuran’a kabul ettirmek isteyen Ateş ile Efsun Nuran’ın öz evlatları olduğunu hukuken de ispatlamak isterler.

Nuran ise Arda ve Efsun’u istemiyordur! Efsun’un dünyası adeta başına yıkılır. Her şeyin tek sorumlusu olarak Hülya’yı gören Efsun bunun hıncını ondan almak isteyecektir.

Hülya’nın konaktan kovulmasını sağlayacak olan Efsun ardından sığınabileceği herkesle bağlarını kopartacaktır.

 

O Hayat Benim dizisi yeni bölüm fragmanı Fox Tv O Hayat Benim resmi sayfasının ardından sizlerle olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 16.01.2017 22:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş