27 Kasım 2016 Pazar 22:12
O Hayat Benim 112.bölüm fragmanı nefesleri kesiyor 4 Aralık Pazar Fox tv yeni bölüm
 Fox Tv ekranlarının en çok tercih edilen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Dizi son olarak 27 Kasım Pazar akşamı 111.bölüm ile yayınlandı. İşte dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Pastel Film’in üstlendiği O Hayat Benim dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 27 Kasım Pazar akşamı sevenlerinin karşısında oldu.

Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı O Hayat Benim’de bu hafta yaşananlardan kısa derleme hazırladık.

111.bölüm özeti:

Ateş Reyhan’ı bu karanlığın içinden çıkarıp kurtarmaya kararlıdır. Efsun Arda ve Nuran ile birlikte gecekondu hayatına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Bahar’ın kafasındaki soru işaretleri büyümeye devam eder ve Efsun da git gide köşeye sıkışmaktadır.

Bahar aradığı cevapları Efsun’da bulamaz ve bu kez de Hülya’ya yönelir. Kendisinden ne sakladığını öğrenmek isteyen Bahar yardım için Ateş’e koşar. Sultan ise başlarına gelenleri bir türlü hazmedemez ve yeniden zengin olmak için harekete geçer.

Ama attığı adımlar ile birlikte sırların ortaya çıkması da hız kazanacaktır. Hülya çok ağır bedeller öder. Mehmet Emir ve sonra kızı Müge.. Hülya’yı susturmak için para da yeterli olmayacaktır.

O Hayat Benim dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de Fox tv’de!

Son Güncelleme: 26.11.2016 14:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş