11 Aralık 2016 Pazar 20:52
O Hayat Benim 11 Aralık Pazar neden yok yeni bölüm ne zaman?
 Pazar akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen O Hayat Benim dizisinin 11 Aralık Pazar akşamı yayınlanması beklenen 113.bölümü yayınlanmadı. Peki yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar..

 

Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen O Hayat Benim dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi ile ilgili gelişmeleri an an sizlerle birlikte paylaşmayı sürdürüyoruz.

11 Aralık Pazar akşamı 113.bölümü ile sevenlerinin karşısında olması beklenen O Hayat Benim dizisi yayınlanmadı.

O Hayat Benim neden yayınlanmadı?

Dizinin bu haftaki bölümü yayınlanmadı. Onun yerine Fetih 1453 sinema filmi yayınlanıyor. İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan iki ayrı patlamanın ardından 38 şehidimizin olması ülkemizi yasa boğmuştu.

Bu kahredici patlamanın ardından O Hayat Benim dizisinin bu haftaki bölümü yayınlanmama kararı alındı. O Hayat Benim yeni bölümü ile 18 Aralık Pazar akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

 

Dizinin yayınlanmayan bölümünde Efsun yaşanan olayların ardından çok tehlikeli bir hal almıştır. Sabredecek gücü kalmayan Efsun diğer yandan da kızının iyileşmesi için çaba gösterse de elinden bir şey gelmez. Bakalım Efsun ile Bahar arasında yaşanan bu gerginlik nasıl sonuçlanacak hep birlikte göreceğiz..

Son Güncelleme: 11.12.2016 20:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş