09 Aralık 2016 Cuma 23:47
Muhteşem Yüzyıl Valide Sultan bıçaklanıyor ölecek mi Ayrıntılar
Haftanın en çok merakla beklenen dizilerinden bir tanesi de Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi diyebiliriz. Bu hafta yayınlanan bölümde Valide Sultan isyancılar tarafından bıçaklanıyor. Valide Sultan ölecek mi? İşte detaylar..

Cuma akşamlarının fenomen yapımları arasında yer alan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde bu hafta isyan çıkıyor! Bu hafta yayınlanan bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yine nefesleri kesti!

Muhteşem Yüzyıl Kösem Valide Sultan bıçaklanıyor ölecek mi

Sultan IV.Murad karşıtlarının çıkardığı isyanda Valide Sultan Kösem bıçaklanıyor! Kösem Sultan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almaya devam edecek ve ölmeyecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni bölümü ile 16 Aralık Cuma akşamı Fox Tv’de!

Nurgül Yeşilçay kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem Sultan rolünü canlandıran Nurgül Yeşilçay 26 Mart 1976 tarihinde Afyon’da dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay 2001 yılında Anadolu Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite eğitimi sırasında İkinci Bahar dizisindeki Gülsüm rolü ile tanındı. Asmalı Konak dizisi ile oldukça ün kazanan Nurgül Yeşilçay son olarak Paramparça dizisinde rol almıştır. 

Son Güncelleme: 10.12.2016 00:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş